ardaotokurtarici07@gmail.com

Gaziantep Yol Yardım

Gaziantep Yol Yardım

Hizmet Fiyatı :

TL

Gaziantep Yol Yardım

Araç kullanmayı öğrenmek işin en kolay kısmıdır. Ancak trafiğe çıkmak ve aracın her türlü özelliğine, arıza olduğu durumlardaki yapılması gerekenlere hakim olmak en önemli hususlardandır. Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara ve Gaziantep başta olmak üzere kalabalık ve büyük şehirlerde trafikte sıkıntı sıklıkla meydana geliyor. Araçların dikkatsiz kullanımı ve arızalanmalarına bağlı kazalar çok fazla yaşanmaktadır. Bu kazaların oluşması sonucunda ise araçlar kullanılamaz hale geliyor. Kaza sebebiyle de aracın bir servise götürülmesi gerekiyor. Bu noktada  Gaziantep yol yardım hizmetleri devreye giriyor. Pek çok müşterimizin tercih ettiği firmamız, sizi bulunduğunuz noktadan alarak belirleyebileceğiniz bir araç servisine ya da tamirciye taşıma sağlıyor.

Çekici gibi yol yardım hizmetlerini aramanız durumunda ilk olarak yeriniz tespit edilir. Firmamız tarafından tespit edilen konumunuza hemen bir ekip yönlendirilir. Ekibimi ise aracın bulunduğu noktaya ulaşarak güvenli bir şekilde aracın çekiciye naklini sağlar. Ardından da en yakın servise götürür. İstediğiniz oto servis hizmeti kapsamında aracınız taşınır. Gaziantep yol yardım sizlere her zaman en uygun fiyatlandırmayla hizmet vermektedir. Belki de sigortanız bu hizmeti karşılar ve ödeyeceğiniz para sizin cebinizde kalır.

Aracınız ile trafikte kaldığınız zaman firmamızı aradığınız taktirde çalışma arkadaşlarımız hemen devreye girecektir. Gerekli olan tüm işlemler en iyi, güvenilir ve hızlı bir şekilde sizlere sunulur. Haftanın 7 günü 24 saati hizmet veren firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz. Oto kurtarıcı olarak verdiğimiz güvenceler;

  • Aracın yakıt bitimi durumunda yakıt temin etmek,
  • Aracın kaza yapması durumunda aracı bulunduğu yerden güvenle çekiciye yükleyip transferini gerçekleştirmek,
  • Aracın arızalanması durumunda aracı bulunduğu yerden güvenle çekiciye yükleyip transferini gerçekleştirmek,
  • Aracın lastik değişimini sağlamaktır.

Gaziantep yol yardım hizmetlerimizden faydalanmak için bir telefon kadar uzağımızdasınız. Karayolları üzerinde olumsuz karşılaştığınız her durumda gerekirse bilgi almak için de arayabilirsiniz. Aracınızın ihtiyacı olduğu her durumda oto kurtarma sistemi devreye girer ve aracınız oto servise ya da sizin tamircinize yönlendirilir. Ancak araç hareket edemez durumda olduğunda hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hem sizin hem de aracınızın güvenliği için kaliteli hizmet anlayışımızla çalışıyoruz.

BENZER HİZMETLER

BİZE YAZINIZ

Sorun Ve Şikayetlerinizi Burdan Bize Kolayca Yazabilirsiniz.

Güvenlik Kodu
#